مشاوره در طراحی نماهای مدرن

با توجه به تجربه این شرکت در امر نصب و اجرای نماهای مدرن تمامی راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان ما کاربردی و عملیاتی بوده و هماهنگ با شرایط پروژه شما میباشد. ضمنا طراحی پروژه توسط مهندسان معماری منظر و معماری داخلی با تجربه و آشنا به طراحی روز انجام خواهد گرفت .

 

تامین محصول با کیفیت

تامین متریال با کیفیت اولین گام برای جلب اعتماد و رضایت مشتری بوده و برای هر شرکتی اعتبار به ارمغان می آورد لذا پس از مدت ها کار بر روی محصولات مختلف و برسی ایرادات پیش آمده در پروژه ها برای محصولات , این شرکت در راستای اعتماد سازی و کسب اعتبار اقدام به تامین متریال با کیفیت و قابل اطمینان شرکت نیل افشان توس(Nat-Wood) برای مشتریان خود نموده است .

 

نصب و اجرای چوب پلاست

با توجه به تجربه این شرکت در امر نصب و اجرای چوب پلاست , سعی بر آن نموده ایم که در میان انبوه نصابان حرفه ای ماهرترین و ظریفکار ترین نصابان را برای نصب پروژه های شرکت به کار بگیریم تا بتوانیم حداکثر رضایت را برای مشتریان خود فراهم آوریم

 

گارانتی و خدمات پس از فروش

ما معتقد بر آن هستیم که برای اطمینان بخشی به مخاطب در موضوع کیفیت محصولات بهترین راهکار گارانتی بلند مدت محصولات خواهد بود، لذا این شرکت برای کلیه محصولات خود گارانتی تعویض(warranty) های 10 تا 20 ساله صادر می نماید.