تولید کننده انواع گرانول و پروفیلهای کامپوزیت چوب پلاستیک این شرکت در استان خراسان رضوی ،شهر مقدس مشهد در پارک علم و فناوری واقع شده است.

شرکت نیل افشان توس در سال 1389 فعالیت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان پروفیلهای نانو کامپوزیت چوب پلاستیک (Nano-Wood Plastic Composito) و انواع گرانول های چوب پلاستیک بر پایه پلیمرها PVC,PE,PP در ایران آغاز نمود.

شرکت نیل افشان توس پس از سال ها تحقیق در صنایع کامپوزیتی  و پلیمری افتخار دارد همگام با مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا در ایران اقدام به تولید انواع گرانول و پروفیلهای چوب پلاستیک جهت محصولات ساختمانی مدرن از جمله دکوراسیون های خارجی و داخلی ساختمانها را بنماید.

شرکت نیل افشان توس با در اختیار داشتن کادری بسیار متخصص و دانش فنی منحصر بفرد توانسته مدعی بهترین تولید کننده انواع گرانول و پروفیلهای چوب پلاستیک در پایه های مختلف پلیمری در کشور باشد. تخصص اصلی ما تولید گرانول چوب پلاستیک با خواصی متفاوت برای مصرف پروفایل و قطعات تزریقی می باشد.

شرکت نیل افشان توس با قرار دادن شعار مشتری مداری در سرلوحه برنامه های خود آماده ارائه بهترین محصولات چوب پلاستیک با خواص مورد نظر مشتریان می باشد.